Filtruj

Praca Pracownik Obslugi - Żmigród

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik produkcji

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Milicz

Zadania: • Obsługa maszyn •Kontrola jakości Wymagania: • Czekamy właśnie na Ciebie! Mile widziane doświadczenie na produkcji Oferta: •Umowę o pracę na pełny etat •• Atrakcyjne wynagrodzenie: 4242zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie) •Wsparcie konsult...

13.06.202413.06.2024

Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Miliczu

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Milicz

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracownika wykładania towarów Pracowni...

Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Brzegu Dolnym

Brzeg Dolny

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprz...