Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Dąbrówki

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt produkcyjno-logistyczny

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Dąbrówka Wielkopolska

Zakres obowiązków: Obsługa wagi towarowej Obsługa komputera Patrole, obchody obiektu Nadzór nad procesami odbiorów własnych Wymagania: Niekaralność Sumienność i zaangażowanie Dyspozycyjność Mile widziane: Mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w ...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - Dąbrówka Wielka k. Zgierza

Dąbrówka Wielka

Zakres obowiązków: Ochranianie obiektu i mienia firmy Ewidencja ruchu pojazdu Obsługa komputera w stopniu dobrym Wymagania: Umiejętność obsługi komputera Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych Dyspozycyjność Reagowanie na zagrożenia Współpraca z klientem Oferujemy: Zatrudnienie...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant/Monter/Instalator, ppoz, CCTV, SWiN. Warszawa

FIRMAFIRMA
Skrwilno

Prosimy o kontakt TYLKO do 16ServiceLine Sp. z o.o. - od ponad 15 lat działa w branży Security. Firma jest generalnym wykonawcą budowy Systemów Teletechnicznych oraz Systemów Ochrony Przeciwpożarowej, realizuje inwestycje w obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w budynkach i przestrzeni użytecz...

11.04.202411.04.2024