Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekty Handlowe - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Kołobrzeg

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kołobrzeg

Zakres zadań: Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania: Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji Osob...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kołobrzeg Obiekt Handlowy/Sprzątanie maszynowe 3h dziennie/

MONIKAMONIKA
Kołobrzeg

Firma sprzątająca Amlux świadcząca usługi porządkowe poszukuje osób do sprzątania, ciągów komunikacyjnych, toalet. Lokalizacja: Kołobrzeg Obiekt Handlowy ul. Koszalińska Wymagana: Książeczka sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: pracę od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe w godz. 6:00...

15.01.202415.01.2024

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Trzebiatów (dostawa nocna)

Trzebiatów

Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw nocnych Sprawdzanie poprawności dokumentów Praca tylko w godzinach nocnych Od kandydatów oczekujemy: Chęci zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji Komunikatywności Otwartości Zorganizowania Sumienności i odpowiedzialności Oferujemy: Zatrudnienie w ...

26.03.202426.03.2024