Filtruj

Praca Pracownik Ochrony - Opole

121-123 z 123 ofert pracy

Pracownik ochrony- Krapkowice

REKRITACJAREKRITACJA
Krapkowice

Zatrudnię osoby na stanowisko pracownika ochrony. Obiekt przemysłowy, praca zmianowa, ochrona całodobowa. Wymagania: 1. Podstawowa znajomość obsługi komputera. 2. Umiejętność pracy w zespole. Mile widziane osoby niepełnosprawne....

08.04.202408.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - obiekty produkcyjny - Daniec

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Daniec

Zakres obowiązków: Ochrona osób i mienia Kontrola ruchu osobowego Kontrola ruchy kołowego Wymagania: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Dyspozycyjności Znajomość obsługi komputera Mile widziane: Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnieni...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. zaopatrzenia i marketingu

TOMI MARKT SP .Z O.O.TOMI MARKT SP .Z O.O.
Gogolin

Firma Tomi Markt poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia i marketingu Miejsce pracy: ul. Pawła 5 , 47-320 Gogolin Opis stanowiska: · Negocjowanie wielkości dostaw i cen towarów, · Pozyskiwanie ofert i ich wycena, · Wspieranie i utrzymywanie relacji z dostawcami, · P...