Filtruj

Praca Pracownik Ochrony - Warka

46-48 z 48 ofert pracy

PRACOWNIK LINIOWY DZIAŁU PAKOWANIA

ROJO SP. Z O.O.ROJO SP. Z O.O.
Sucha

Zakres obowiązków: Obowiązki: kompletowanie i pakowanie gotowych saszetek z karmą dla psów i kotów kontrola procesu pakowania i jakości produktu przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na zakładzie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe [Umiejętność 2] : dobrej organizacji p...

04.01.202404.01.2024

Pracownik administracyjno - magazynowy Łubna

POINT OF VIEW SP. Z O.O. SP. K.POINT OF VIEW SP. Z O.O. SP. K.
Łubna

Prężnie działająca firma Point of View zatrudni pracownika administracyjno - magazynowego - miejsce pracy Łubna Co należałoby do Twoich obowiązków? - dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy, - kultura osobista i komunikatywność - znajomość dokumentów magazynowych - obsługa kompu...

28.09.202328.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pan/Pracownik na teren zew/ pn.-pt./Białobrzegi

FIRMA AWIMAFIRMA AWIMA
Białobrzegi

Firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Warszawy i okolic poszukuje: -PANA - pracownika na terenie zewnętrznym - koszenie, zamiatanie, grabienie itp. Praca w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku - Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełn...

31.05.202331.05.2023