Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Żnin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany- ŻNIN

PRACOWNIA KUBAN I SALAKPRACOWNIA KUBAN I SALAK
Żnin

Firma budowlana poszukuje doświadczonego pracownika ogólnobudowlanego. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, rzetelnej i chętnej do pracy w zespole. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi Zdolność do pracy w zespole Prawo ja...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BUDOWLANY

Małe Rudy

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, murarskie, dekarskie, ciesielskie, mile widziane doświadczenie-liczą się chęci do pracy, dowóz do miejsca wykonywania pracy i z powrotem Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Cieśla* zawód - Dekarz* zawód - Robotnik budowlany umiejętność - Umiejętno...

29.03.202429.03.2024

Pracownik budowlany

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KCYNIMIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KCYNI
Małe Rudy

prace ogólnobudowlane, murarskie, dekarskie, ciesielskie, mile widziane doświadczenie-liczą się chęci do pracy, dowóz do miejsca wykonywania pracy i z powrotem...