Filtruj

Praca Pracownik Opieki - Słupca

106-108 z 108 ofert pracy

Ślusarz narzędziowy/Narzędziowiec

MARTYNAMARTYNA
Września

RICOR Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy globalnego producenta części metalowych, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów w sektorze automotive na całym świecie. RICOR™ jest uznaną marką w zakresie tłoczenia i montażu elementów nadwozi i podwozi samochodowych. W związku z r...

14.09.202314.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynowy

Chocicza Mała

Zadania: Proste prace magazynowe Praca ze skanerem, oraz komputerem Załadunek, rozładunek paczek Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Umiejętność obsługi komputera Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodoweg...

20.07.202320.07.2023

Praca w Holandii na pakowni owoców i warzyw od zaraz

HOLLAND JOBSHOLLAND JOBS
Konin

Pracownik magazynu/sortowni Miejsce pracy: Holandia-okolice Hagi Obecnie poszukujemy dla naszego holenderskiego kontrahenta pracowników: do sortowania i pakowania warzyw i owoców cytrusowych szklarni warzywnych magazynów Co oferujemy? 1.legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski 2. wynagr...

05.07.202305.07.2023