Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Stolarka - Bolesławiec

1-3 z 3 ofert pracy

AMMA Programista SQL

AMMAAMMA
Bolesławiec

Miejsce pracy: Fabryka okien AMMA Bolesławiec Kim jesteśmy ? Firma AMMA powstała w roku 1996. Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie stolarki otworowej PVC oraz aluminium. Kogo poszukujemy ? Osoby, która dołączy do naszego zespołu IT i posiada praktyczną znajomością baz SQL. Od kandydatów oc...

27.04.202327.04.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcyjny

ALMEXALMEX
Lubań

Aktualnie poszukujemy pracownika do produkcji stolarki aluminiowej.Zakres obowiązków:-obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych-składanie okien, drzwi i fasad aluminiowych zgodnie z technologią-realizacja zleceń produkcyjnychWymagania:- zaangażowanie w wykonywaną pracę;- odpowiedzialność- mile widzian...

05.02.202405.02.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI - LIDER

Chojnów

Zadania: Kontrola osób na stanowisku operator produkcji Montaż elementów do foteli samochodowych Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej Wymagania: doświadczenie w zarządzaniu (chociaż małą grupą); energiczna postawa; zdolności manualne; doświadczenie na produkcji (mile widziane z branży motoryzacyjn...

15.05.202315.05.2023