Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Stolarka - Dębów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji stolarki ALU i PVC

WIK S.C.WIK S.C.
Suchy Dąb

Pracownik produkcji stolarki ALU i PVC Firma WIK s.c. producent stolarki PVC i ALU z ponad 30 letnim doświadczeniem poszukuje pracowników na stanowisko pracownik produkcji stolarki ALU i PVC z doświadczeniem w produkcji fasad, okien i drzwi. Mile widziane prawo jazdy. Zakład produkcyjny znajduje s...

26.10.202326.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji na szwalni - dofinansowanie do transportu!

Sieniawa

Zadania: Realizacja planu produkcyjnego w wymaganym standardzie jakościowym Obsługa maszyny do szycia Wykonywanie prac manualnych na produkcji Wymagania: Gotowość do pracy 3-zmianowej Zdolności manualne Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczymy Cię nauczymy! Oferta: Zatrudnienie w oparciu o u...

19.05.202319.05.2023

Leżajsk