Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Stolarka - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

Dyrektor/ Kierownik Produkcji Stolarki Drewnianej

nowa oferta
EKO-OKNA S. A.EKO-OKNA S. A.
Kędzierzyn-Koźle

Będziesz odpowiedzialny za: Nadzór nad pracą podległego zespołu Nadzór nad bieżącą produkcją Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych Opracowywanie planów produkcji Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego Zapewnienie prawidłowych warunków BHP Sporządzanie raportów i analiz wydajności pro...

26.03.202426.03.2024

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI ORAZ MONTAŻU STOLARKI BUDOWLANEJ

nowa oferta
HESCH ZYGMUNT WYPCHOLHESCH ZYGMUNT WYPCHOL
Strzelce Opolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy produkcji oraz montażu stolarki budowlanej. WYMAGANIA: POSŁUGIWANIE SIĘ ELEKTRONARZĘDZIAMI, PROSTE PRACE BUDOWLANE - OBRÓBKA OKIEN PRAWO JAZDY KATEGORII B OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto od 4900...

28.03.202428.03.2024

25.03.202425.03.2024