Filtruj

Praca Pracownik Produkcji - Międzyrzec Podlaski

16-18 z 18 ofert pracy

magazynier produkcji

ANDRZEJANDRZEJ
Łuków

P.H.U.P. ,,K.W.S. ŻABCZYŃSCY,, SP z o.o. aktualnie poszukuje do lokalizacji Łuków pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER Twój zakres obowiązków: Właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej Rozładunek i załadunek towaru Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów Prowadzen...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy magazyniera

DR GERARDDR GERARD
Radzyń Podlaski

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Firma zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. W związku z rozbudową linii produkcyjnych poszukujemy kandydatów n...

23.05.202423.05.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

Strzakły

Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, zbieranie produktów z taśmy, pakowanie mięsa w worki vac, ważenie mięsa, pakowanie w kartony elementów mięsa, paletowanie gotowych kartonów, praca przy myciu pojemników. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - komunikac...

22.05.202422.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0865 s