Filtruj

Praca Pracownik Produkcyjny - Skórzewa

46-48 z 48 ofert pracy

Lider Operatorów

ANIMEX FOODS SP. Z O.O.ANIMEX FOODS SP. Z O.O.
Daszyna

Obecnie do nowego zakładu renderingowego Animex K5 poszukujemy pracownika na stanowisko: Lider Operatorów Główne zadania: • Nadzór nad organizacją i prowadzeniem procesu produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych w oparciu o miesięczne plany produkcji, • Nadzorowanie procesu produkcyjnego zgodnie z...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

SIRMAX POLSKA SP. Z O.O.SIRMAX POLSKA SP. Z O.O.
Kutno

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych,realizacja produkcji zgodnie z planem produkcyjnym,przygotowanie i rozpoznanie substancji. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO...

17.05.202417.05.2024

pracownik produkcji -\u003E bez doświadczenia -\u003E od zaraz

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Gąbin

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy. Zacznij pracę OD ZARAZ pracę przy prostychczynnościach produkcyjnych. Dołącz do Nas! Aplikuj lub wyślij SMS o treści OD ZARAZ - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów. oferujemy umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia) stawkę g...