Filtruj

Praca Pracownik Rozladunku - Kielce

16-18 z 18 ofert pracy

MAGAZYNIER / PRACOWNIK PRODUKCJI/

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mąchocice Kapitulne

Numer oferty: StPr/24/1570Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Zadania na stanowisku: załadunki/ rozładunki towaru, praca przy belownicy, rozkładanie towaru na magazynie :zaangażowanie i motywacja do pracy, dyspozycyjność do pra...

25.06.202425.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator wózka widłowego - magazynier - Chęciny

MYBOX LOGISTICSMYBOX LOGISTICS
Chęciny

myBOX Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych Sizeer, 50 style i Symbiosis oraz dystrybutora marek Timberl...

21.06.202421.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRZETWÓRSTWO WARZYW I OWOCÓW

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Zgórsko

Zakres obowiązków: obróbka wstępna warzyw i owoców (mycie, krojenie, płukanie, obieranie); zamrażanie owoców i warzyw (w tym załądunek, rozładunek, pakowanie mrożonego surowca); przygotowanie surowca do procesu produkcyjnego Wymagania: Uwaga: praca w dużej mierze w chłodni - ze względu na charakter...

17.06.202417.06.2024