Filtruj

Praca Pracownik Sklepu B - Zgierz

256-258 z 258 ofert pracy

Pracownik ochrony -Pracownik ochrony - Łódź Manufaktura

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Łódź

Twój zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenie na obiektach handlowych Niekaralność Dyspozycyjność Sumie...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konsultant/-ka ds. sprzedaży w punkcie T-Mobile

PRO PEOPLE SP. Z O.O.PRO PEOPLE SP. Z O.O.
Głowno

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać sprzedaż jest tym, w czym czujesz się najlepiej masz w sobie determinację i motywację do pracy skutecznie działasz pod presją czasu i jesteś elastyczny w działaniu potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów Oferu...

Zastępca Kierownika Sklepu Brzeziny ul. Sienkiewicza

DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.
Brzeziny

Delikatesy Centrum  to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków,...