Filtruj

Praca Pracownik Techniczny - Węgrów

16-18 z 18 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI ŚLUSARZ

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Sokołów Podlaski

Zakres obowiązków: obsługa maszyn i narzędzi do obróbki stali. prasy mimośrodowe i hydrauliczne, wiertarki, piły taśmowe i tarczowe. Prace wykończeniowe po operacji cynkowania. montaż i pakowanie konstrukcji stalowych. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe...

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mistrz utrzymania ruchu (inżynier energetyk chłodnik) Sokołów Podlaski

SOKOŁÓW-SERVICE SP. Z O.O.SOKOŁÓW-SERVICE SP. Z O.O.

”SOKOŁÓW-SERVICE” Sp. z o.o. prowadząca kompleksową obsługę techniczną i inżynierską lidera w branży mięsnej grupy ”SOKOŁÓW” S.A. poszukuje do pracy w Oddziale w Sokołowie Podlaskim, Al. 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski osoby na stanowisko: Mistrz Utrzymania Ruchu - Energetyk Miejsce pracy: So...

21.02.202421.02.2024

Elektryk - Utrzymanie Ruchu - Chłodnia Morszków

REAL S. A.REAL S. A.
Morszków

Firma Real S.A – Chłodnia Morszków poszukuje elektryka, który dołączy do naszego zespołu utrzymania ruchu. Szukamy osoby, która nie tylko ma solidne doświadczenie w dziedzinie elektryki, ale także pasję do doskonalenia umiejętności oraz rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chce...

30.01.202430.01.2024