Filtruj

Praca Pracownik Utrzymania Czystosci - Inowrocław

16-18 z 18 ofert pracy

Pomoc kuchenna (Kruszwica)

SZYMONSZYMON
Kruszwica

Restauracja w Kruszwicy zatrudni pracownika na stanowisko Pomocy Kuchennej. Zakres obowiązków: Znajomość i umiejętność stosowania zasad i procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w kuchni, Pomoc przy przygotowywaniu posiłków i napojów zgodnie z wytycznymi szefa kuchni, Wykonanie pr...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownicy Ubojni

SKŁODOWSCY SP. Z O.O.SKŁODOWSCY SP. Z O.O.
Lipie

Jesteśmy polską grupą zajmująca się produkcją najwyższej jakości 100 % burgerów wołowych oraz przetwórstwem wołowiny pochodzącej z własnych ubojni ulokowanych w Polsce oraz Łotwie. Dbamy o zrównoważony rozwój i dobrostan zwierząt. Maszą misją jest szerzenie świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji mi...

18.04.202418.04.2024

Magazynier Pracownik magazynu pakowanie przesyłek

AGNIESZKAAGNIESZKA
Prądocin

Twój zakres obowiązków: Pakowanie zamówień do kartonów i na palety Kompletowanie i sprawdzanie zamówień Utrzymanie czystości na terenie hali produkcyjnej i w magazynie Wymagania: Samodzielność. Chęć pracy. Doświadczenie mile widziane. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności k...

02.04.202402.04.2024
od 4242 zł