Filtruj

Praca Pracownik Warsztatowy - Kraków

46-48 z 48 ofert pracy

PRACOWNIK WARSZTATOWY

AGRO-PARTNER BURKIEWICZ SP. Z O.O.AGRO-PARTNER BURKIEWICZ SP. Z O.O.
Głogoczów

Zakres obowiązków: Montaż maszyn rolniczych, serwis techniczny maszyn i urządzeń rolniczych, leśnych i ogrodniczych. Mile widziane lecz niewymagane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku (stanowisko również do przyuczenia). Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - ...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ptacownik fizyczny do warsztatu samochodowego

KASIAKASIA
Kocmyrzów

Witam zatrudnię pracownika fizycznego. Pomocnika mechanika w warszatcie samochodowym . Praca polega na myciu oraz rozbiorze silników samochodowych osobowych . Miłe widziane będzie jakieś doświadczenie w mechanice . Zachecan do rozmowy telefonicznej oraz zapraszamy na spotkanie ....

22.03.202422.03.2024
od 25 zł

Mechanik samochodowy w salonie Audi

GRUPA CICHY-ZASADAGRUPA CICHY-ZASADA
Modlniczka

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy - Zasada , zaprasza do współpracy osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Mechanik samochodowyw salonie Audi – Modlniczka, prof. Różańskiego 28. Oferujemy Tobie: Zatrudnienie w rozwijającej się organizacj...

14.03.202414.03.2024