Filtruj

Praca Pracownik Wsparcia Produkcji - Tarnowo Podgórne

46-48 z 48 ofert pracy

Producent środków do ochrony roślin zatrudni pracowników produkcji

FALLWORK SP. Z O.O.FALLWORK SP. Z O.O.
Poznań

Producent środków do ochrony roślin poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko: Pracownik Produkcji Zakres obowiązków: obsługa zautomatyzowanych maszyn, kontrola wizualna wyprodukowanych elementów, zgłaszanie ewentualnych usterek i awarii, współpraca z pracownikami przy innych stan...

21.02.202421.02.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji - etykietowanie i pakowanie

Poznań

Opis stanowiska: obsługa etykieciarki naklejanie etykiet na butelki, puszki itd ściągnięcie kartonika z taśmy produkcyjnej i przygotowanie go do wysyłki nakręcanie nakrętek na wypełnione butelki wkładanie dozowników do butelek Wymagania: dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz...

18.12.202318.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik drukarza - Atrakcyjne Wynagrodzenie

ELCOM PROPACK SP. Z O.O.ELCOM PROPACK SP. Z O.O.
Niepruszewo

ELCOM PROPACK Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku producentów opakowań z tworzyw sztucznych. Działamy na krajowym rynku od 1992 roku, zajmujemy się produkcją folii PE, worków, kapturów, folii z nadrukiem oraz innych materiałów opakowaniowych. Przedsiębiorstwo p...

06.09.202306.09.2023