Filtruj

Praca Pracownik Wsparcia Technicznego - Bełchatów

16-18 z 18 ofert pracy

Operator ładowarki Biogazowni

F.H. NOWALIJKAF.H. NOWALIJKA
Jarosty

Firma FH NOWALIJKA poszukuje pracownika do obsługi biogazowni w Jarostach 97-310. Do obowiązków będzie należało: Rozładunek dostaw i załadunek substratów do procesu Dokonywanie obchodów obiektu, raportowanie nieprawidłowości Dbałość o utrzymanie urządzeń oraz obiektów w czystości i należnym stan...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Techniczny Obiektu (K/M)

SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.
Głuchów

Twój zakres obowiązków: utrzymanie infrastruktury technicznej budynku zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami klienta; budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientem; zarządzanie zespołem technicznym; nadzór nad pracą podwykonawców; zarządzanie dokumentacją ...

19.06.202419.06.2024

Pracownik w dziale kadr i płac

INWEMER SYSTEM SP. Z O.O.INWEMER SYSTEM SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości oraz obsługi technicznej budynków.Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik w dziale kadr i płacMiejsce pracy: Piotrków Trybuna...

14.05.202414.05.2024