Filtruj

Praca Praktyki - Paprotnia

16-18 z 18 ofert pracy

Przyjmę ucznia na praktyczną naukę zawodu Pionki

AUTO KALINKOWSKIAUTO KALINKOWSKI
Pionki

Serwis samochodowy przyjmie na praktyki zawodowe ucznia na stanowisko mechanik pojazdów samochodowych. Warunkiem jest brak 18 lat....

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię elektryka, elektromontera z doświadczeniem, minikoparka

TOMASZTOMASZ
Głowaczów

Firma Elektryczna zatrudni elektromontera, elektryka z doświadczeniem w branży. Wymagania: -uprawnienia SEP, -mile widziane uprawnienia oraz doświadczenie na minikoparce, -prawo jazdy kat B, -dyspozycyjność, -chęć do pracy, brak nałogów, Obowiązki: -montaż złączy kablowych niskiego napięcia,...

27.11.202327.11.2023
od 25 zł

Praca dla spawacza

FIRMA TUTEKFIRMA TUTEK
Stromiec

SPAWACZ MIG Zakres obowiązków: spawanie elemetów stalowych metodą mig Wymagania: znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, sumienność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań, Oferujemy : stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę pełne wyp...

06.10.202306.10.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0439 s