Filtruj

Praca Prasy Hydrauliczne

61-63 z 63 ofert pracy

Spawacz na powierzchni

MR BOGDANKA SP Z OOMR BOGDANKA SP Z OO
Bogdanka

spawanie, napawanie metodą MAG, oraz cięcie termiczne stali palnikiem gazowym, obsługa maszyny do cięcia i obróbki plastycznej blach tj. prasa krawędziowa, prasa hydrauliczna, gilotyna, walcarka, piła taśmowa, przygotowanie elementów lub detali do spawania, transport narzędzi, sprzętu i materiałó...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMECHANIK

PZL SĘDZISZÓW S. A.PZL SĘDZISZÓW S. A.
Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków: - wykonywanie przeglądów, - diagnozowanie i usuwanie usterek awarii maszyn, - przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn i urzadzeń, - raportowanie wykrytych usterek. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Dozór...

Sortowacz/Operator Maszyn Łódź

KONRADKONRAD
Łódź

W związku z rozwojem naszego przedsiębiorstwa zajmującego się odzyskiem i recyklingiem zużytych aluminiowych puszek po napojach poszukujemy osoby na stanowisko Sortowacz/Operator maszyn. Praca fizyczna polegająca na ładowaniu puszek aluminiowych do prasy hydraulicznej i układanie ich w paczki (cięż...