Filtruj

Praca Prawo Jazdy Kat B Polski - Łęczyca

106-108 z 108 ofert pracy

Praca dla elektryka.

SORTED SP. Z O.O.SORTED SP. Z O.O.
Władysławów

Sorted sp. z o.o. poszukuje od zaraz elektryka. Obowiązki: montaż i instalacja systemów elektrycznych na prowadzonych przez nas budowach, diagnozowanie i usuwanie usterek, współpraca z kierownikiem robót i pozostałymi członkami ekip budowlanych. Wymagania: doświadczenie zawodowe, umiejętność ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA C+E transport krajowy lub międzynarodowy

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Kutno

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Ukończony kurs na przewóz t...

15.05.202415.05.2024
od 8000 zł

Od zaraz - grupa mobilna - praca w ochronie Łódź lub Zgierz

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Zgierz

Poszukujemy pracownika ochrony do grupy mobilnej na obiekty handlowe w Łodzi lub w Zgierzu (do wyboru). Od zaraz - grupa mobilna - praca w ochronie Łódź lub Zgierz Praca według grafiku ustalonego w przedziale godzinowym 06:00-23:00 (ok. 200 godzin do wypracowania w miesiącu, praca w godzinach dzienn...