Filtruj

Praca Prawo Jazdy Kat B - Gniezno

16-17 z 17 ofert pracy

MAGAZYNIER -OFERTA PRACY W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY DLA BEZROBOTNEGO ZAREJESTROWANEGO W URZĘDZIE PRACY W SŁUPCY

Orchowo

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru. Odpowiedzialność za porządek w magazynie i na terenie zakładu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózkó...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CE C+E, chłodnia, codzienne powroty

SEWAPOLSKASEWAPOLSKA
Kostrzyn

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy kierowców CE Oferujemy: pełen ZUS wysokie wynagrodzenie wypłata w całości na konto przejrzysty system premiowy ludzkie podejście do pracowników jazda tylko zgodnie z czasem pracy jasny i wcześniej ustalony zakres obowiązków codzienne powroty do domu po...

od 7000 zł