Filtruj

Praca Prawo Jazdy Kat B - Grabica

46-47 z 47 ofert pracy

Poszukujemy mężczyzn do montażu ( okna, drzwi, panele, bramy )

KORPAS MARCINKORPAS MARCIN
Bełchatów

Obowiązki: Montaż stolarki otworowej ( stolarka okienna, stolarka drzwiowa wewnętrzna i zewnęrzna , bramy garażowe ) Prace ogólnobudowlane ( obróbka stolarki i podstawowe prace murarskie ) Montaż elementów wyposażenia wnętrz (panele podłogowe , listwy wykończeniowe itp. ). Montaż i demontaż kons...

13.06.202413.06.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MALARZ

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PIEKARSKI NAZWA SKRÓCONA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PIEKARSKIUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PIEKARSKI NAZWA SKRÓCONA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ PIEKARSKI
Bełchatów

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac malarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków, utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Umiejętność wykonywania prac remontowo-budowlanych...