Filtruj

Praca Prawo Jazdy Kat B - Sosnowiec

346-348 z 348 ofert pracy

Mechanik Przemysłowy w Niemczech okolice Lipska

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Tarnowskie Góry

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Mechanik Przemysłowego.wyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Mechanik Przemysłowy w Niemczech okolice Lipska 2024/03 Obowiązki Przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej i reg...

13.06.202413.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

ALUMODERN SP. Z O.O. SP. K.ALUMODERN SP. Z O.O. SP. K.
Gierałtowice

Zakres obowiązków: Praca na hali produkcyjnej, uszczelkowanie profili, montowanie okuć. Praca na pełny etat, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia na stałe, jednozmianowa w godz. 6-14. Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem e-mailowym biuro@alumodern.pl . Wymagania: wykształcenie - pods...

Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. B+E ORAZ KAT. C

MIROLA SP. Z O.O.MIROLA SP. Z O.O.
Orzesze

Zakres obowiązków: -PRZEWÓZ TOWARÓW I ŁADUNKÓW SAMOCHODEM DOSTAWCZYM/CIĘŻAROWYM, -NADZÓR NAD PRAWIDŁOWYM ZAŁADUNKIEM/ROZŁADUNKIEM TOWARU, -DBAŁOŚĆ O POWIERZONY ŁADUNEK, -GODNE REPREZENTOWANIIE FIRMY W KONTAKTACH Z KLIENTAMI, -DBAŁOŚĆ O POWIERZONY SAMOCHÓD, -NADZOROWANIE, KONTROLOWANIE STANU TECHNI...