Filtruj

Praca Prawo Jazdy - Krosno Odrzańskie

31-32 z 32 ofert pracy

KIEROWCA / RATOWNIK WSP

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Radnica

Numer oferty: StPr/24/0410Obowiązki:kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Praca na stanowisku kierowca-strażak/ratownikWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:Wykształcenie : średnie ogolnokształcące niezbed...

04.06.202404.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA WARSZTATY TECHNICZNE4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA WARSZTATY TECHNICZNE
Radnica

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Praca na stanowisku kierowca-strażak/ratownik Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Wykształcenie : średnie ogolnokształcące niezbedne prawo jazdy kat C oraz podstawowe szkolenie w zawodzie stra...