Filtruj

Praca Producent - Kórnik

226-228 z 228 ofert pracy

Salon sprzedaży okien - Poznań

MACIEJMACIEJ
Poznań

· Wymiar pracy: Pełny etat · Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia · Miejsce pracy: Poznań OPIS Sokółka Okna i Drzwi S.A. – wiodący producent okien drewnianych w Polsce poszukuje kandydatów i kandydatki do pracy w Salonie Sprzedaży w Poznaniu. Osoba na stanowisku Sprzedawcy będzie odpowiedzi...

13.10.202313.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik/ inżynier serwisu

FASTCOMFASTCOM
Plewiska

Zakres obowiązków: instalacje oraz naprawy ploterów drukujących i wycinających, szkolenia klientów z zakresu obsługi urządzeń. Nasze wymagania: prawo jazdy B dyspozycyjność znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy) zmysł techniczny i chęć poszerzania wiedzy i umiejętności samodzi...

13.09.202313.09.2023

Pracownik działu montażu ogrodzeń, doświadczenie niewymagane.

MARCIN GDULAMARCIN GDULA
Swarzędz

MAAN Group Polska Sp. z o.o. MAAN Group Polska Sp. z o.o. to producent ogrodzeń posesyjnych oraz ogrodzeń panelowych. Nasza firma oferuje swoje produkty i usługi na terenie całego kraju oraz niektórych państw Unii Europejskiej.Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która przywiązuje olbrzymią wag...

11.09.202311.09.2023
od 5100 zł