Filtruj

Praca Produkcja Maszyn - Kunów

46-48 z 48 ofert pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

TARTAK MARCHEWKA PAWEŁ MARCHEWKATARTAK MARCHEWKA PAWEŁ MARCHEWKA
Rzeczniów-Kolonia

Zakres obowiązków: Praca przy obróbce drewna, produkcji palet i elementów palet. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

operator maszyn produkcyjnych

RANDSTADRANDSTAD
Starachowice

Masz doświadczenie jako operator maszyn w pracy na produkcji?Szukasz stabilnego zatrudnienia ?Poszukujemy operatorów maszyn produkcyjnych w Starachowicach. Aplikuj!oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcąwynagrodzenie około 4400 zł brutto miesięcznie(na okres wdrożen...

05.04.202405.04.2024

Pakowacz/упаковщица

WIKTORIAWIKTORIA
Ożarów

Швейцарская компания (польский отдел), производство мелких систем и деталей, используемых для подъемных элементов кабриолетов, автозамков для компаний Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW. Должность: Упаковщик/сортировщик/работник склада производства продукц...

02.02.202402.02.2024
od 5000 zł