Filtruj

Praca Produkcja Montaz - Kietrz

31-33 z 33 ofert pracy

Operator linii SMD

PIOTR PROCEKPIOTR PROCEK
Raszczyce

Dołącz do naszego zespołu jako Operator linii SMD i weź udział w produkcji wysokiej jakości elektroniki. Nie wymagamy doświadczenia, ale jeśli masz podstawową znajomość elektroniki, chętnie Cię przyuczymy do obsługi naszych maszyn i procesów produkcyjnych. Wymagania: Podstawowa znajomość elektroni...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik produkcji

Kornice

Zakres obowiązków: czynności produkcyjne tj. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie, frezowanie czy prace montażowe, obsługa narzędzi i maszyny niezbędne na danym stanowisku, dbanie o jakość wykonanych elementów System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: T...

26.03.202426.03.2024
od 5082 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator programista (ustawiacz) maszyn CNC

MICHAELMICHAEL
Rydułtowy

Firma MICHAEL od ponad 42 lat specjalizująca się w projektowaniu i produkcji na potrzeby rynku motoryzacyjnego, metalowego oraz kompozytów węglowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko: Operator Programista (Ustawiacz) Maszyn CNC Zakres obowiązków: obsługa ...

26.02.202426.02.2024