Filtruj

Praca Produkcja Montaz - Kolbuszowa

31-33 z 33 ofert pracy

Operator maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych

MOS-CORPMOS-CORP
Rzeszów

Praca na hali na stałe.Praca przy prefabrykacji zbrojeń budowlanych - cięcie i gięcie na wymiar oraz przy rozładunkach, załadunkach i obsłudze stanowisk.Poszukiwani:-Operatorzy suwnicy z poziomu 0 .-Operatorzy maszyn do cięcia i gięcia zbrojeń budowlanych.Możliwość nadgodzin, praca od pon. do pt. w ...

05.06.202405.06.2024

OPERATOR MASZYN CNC

WANAS MAREK WASZKIEWICZWANAS MAREK WASZKIEWICZ
Rzeszów

Zakres obowiązków: realizacja zadań zgodnie z planem produkcji, programowanie/ustawianie parametrów, składanie korpusów central wentylacyjnych, wykonywanie zadań w oparciu o rysunek techniczny, kontrola jakościowa wytworzonego produktów, przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na st...

Umowa o pracęumowa o pracę

Lekka praca na produkcji/montażu - Jasionka

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Rzeszów

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otwor...

04.06.202404.06.2024