Filtruj

Praca Produkcja Montaz - Krosno

31-33 z 33 ofert pracy

Praca pracownik produkcji - monter stolarki aluminiowej

DAWIDDAWID
Jasło

Firma P.P.H.U. BUDOPLAST Beata Tusińska-Bania z siedzibą w Jaśle przy ulicy Towarowej 29 poszukuję pracowników na stanowisko: - PRACOWNIK PRODUKCJI/MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ. - Mile widziane doświadczenie przy montażu stolarki. Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na umowę o pracę...

23.01.202423.01.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji (m/k)

TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.
Jasionka

Twoje obowiązki to: montaż i kontrola jakości modułów paliwowych, obsługa komputera w zakresie kontrolowania i wprowadzania parametrów, przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. itp., dbałość o porządek na stanowisku pracy. W zamian oczekujemy: pozytywnego nastawienia i chęci w zdobywaniu nowego doświadcz...

22.01.202422.01.2024

(CK) Operator maszyn - praca w Brzozowie

HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.
Brzozów

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Poszukujemy osób do...

19.01.202419.01.2024