Filtruj

Praca Produkcja Montaz - Rzeszów

61-63 z 63 ofert pracy

Spawacz MIG/MAG - produkcja

KAROLINAKAROLINA
Łańcut

MOBUS SP. Z O.O. Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych dla fabryk motoryzacyjnych na całym świecie takich gigantów rynkowych jak Audi, BMW, Porsche, Volkswagen i inni. Usługi polegają na projektowaniu, dostawie i montażu konstrukcji stalowych oraz systemów transportu technologi...

15.02.202415.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk / Elektromechanik

ROS-SWEETROS-SWEET
Łańcut

Zakres obowiązków: · współpraca z pionem produkcyjnym i koordynowanie działań w obszarze utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych · nadzór nad dedykowanym parkiem maszynowym, zmiany oprzyrządowania, modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych · montaż i uruchomienie nowych projektów, ins...

24.01.202424.01.2024

Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczeniawnik

Sędziszów Małopolski

Zadania: Praca przy linii montażowej Składanie oraz montaż przewodów i wiązek elektrycznych Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Zdolności manualne Nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Oferta: Umowa o pracę na pełen etat Atrakcyjne premie miesięczne i dodatki Pierw...

05.01.202405.01.2024