Filtruj

Praca Produkcja Montaz - Tychy

181-182 z 182 ofert pracy

STOLARZ - MONTAŻYSTA

W&W DESIGN KATARZYNA KACZMARCZYKW&W DESIGN KATARZYNA KACZMARCZYK
Katowice

Zakres obowiązków: - Praca polega na produkcji i montażu mebli z płyty meblowe (praca na miejscu lub u klienta). - Praca w siedzibie firmy oraz w delegacjach na terenie całej Polski. - Godziny pracy: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejęt...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji - operator maszyn. SOSNOWIEC

AXXIA.PPTAXXIA.PPT
Sosnowiec

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce wykonywania pracy: Sosnowiec Zadania: -praca przy produkcji opakowań tekturowych, -składanie oraz klejenie opakowań. Wymagania: -chęć oraz motywacja ...