Filtruj

Praca Produkcja - Elżbietów

211-213 z 213 ofert pracy

CIEŚLA

ACTIVA AP SP. Z O.O.ACTIVA AP SP. Z O.O.
Michałówek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i montaż i demontaż szalunków oraz elementów przewidzianych do wbudowania w elementy prefabrykowane Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - Monter stolarki budowlanej umiej...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Python Developer

STABILIS.IOSTABILIS.IO
Ożarów Mazowiecki

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem technologicznym, tworzącym rozwiązania informatyczne do optymalizacji produkcji przemysłowej. Mamy grupę stałych klientów korzystających z naszego rozwiązania STABILIS®MES oraz uruchomiliśmy nasze pierwsze rozwiązanie SaaS dla fabryk (https://simpligo....

od 10000 zł

Kreślarz - Technolog / środowisko inventor

BARTOSZBARTOSZ
Pruszków

Tiglife Bartosz Nowacki to firma zajmująca się produkcją metalowych wyrobów gotowych, maszyn oraz ich części. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kreślarz – Technolog Miejsce pracy: Pruszków Opis stanowiska: · Tworzenie dokumentacji warsz...

od 5000 zł