Filtruj

Praca Produkcja - Sochaczew

61-62 z 62 ofert pracy

Monter | Pracownik Produkcji | 2 zmiany | Od zaraz |

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki: Prace manualne, łączenie elementów Przygotowywanie elementów do produkcji Demontaż produktów za pomocą narzędzi Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną Testowanie systemów bateryjnych zgodnie z dokumentacją techniczną Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie II zm...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik Produkcji | Bezpłatny dojazd | Praca dla Każdego

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Kanie k. Pruszkowa Obowiązki: Uzupełnienie opakowań do maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych produktów Pakowanie produktów do pudełek Układanie kartonów na palety Wymagani...