Filtruj

Praca Produkcyjna - Skawina

256-258 z 258 ofert pracy

Operator Wózka Widłowego

SILGAN WHITE CAP POLSKASILGAN WHITE CAP POLSKA
Niepołomice

Obowiązki: Prace pomocnicze na produkcji, Transport wewnętrzny, Dowożenie materiału na linię produkcyjną, Odbiór wyrobu gotowego z linii. Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych za...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Super praca dla STOLARZA w Niemczech, DARMOWE zakwaterowanie!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Niepołomice

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

Technik Utrzymania Ruchu

ADVANCED TECHNICAL SERVICES SP. Z O.O.ADVANCED TECHNICAL SERVICES SP. Z O.O.
Jawornik

Firma Advanced Technical Services, lider w relokacjach maszyn i utrzymaniu ruchu w zakładach produkcyjnych, poszukuje doświadczonego ELEKTROMECHANIKA Utrzymania Ruchu do miejscowości Jawornik. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz rozwijać swo...

24.06.202424.06.2024