Filtruj

Praca Projekt B - Ostrołęka

46-48 z 48 ofert pracy

Operator maszyn do rozdrabniania drewna

AGNIESZKA WOJCIECHOWSKAAGNIESZKA WOJCIECHOWSKA
Kaszewiec

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za: · Sterowanie pracą maszyn/linii rozdrabniających drewno (rębaki, piło-łuparki, gilotyny przemysłowe) · Dobór odpowiedniego surowca drzewnego lub jego segregacja zgodnie z określonymi wymaganiami technologicznymi i jakościowymi · Realizacja pr...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stanowisku ASYSTENT PROJEKTANTA

P.U.W. ENERGOS S. C.P.U.W. ENERGOS S. C.
Susk Stary

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO WYKONAWCZE ENERGOS S.C. RYSZARD SAMSEL I S-KA - przedsiębiorstwo z 30 letnim stażem i stabilną pozycją na rynku elektroenergetyki poszukuje kandydatów na stanowisko ASYSTENT PROJEKTANTA OPIS STANOWISKA: Wśród zadań realizowanych na stanowisku można wskazać m.in.: Wspar...

16.05.202416.05.2024

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

Nasiadki

Zakres obowiązków: sporządzanie kosztorysów budowlanych oraz innych opracowań dla określenia wartości nakładówinwestycyjnych i kosztów poniesionych na wykonanie robót budowlanych; sporządzanie harmonogramów i rozliczanie kosztów inwestycji budowlanych; analiza projektów budowlanych w terenie pod kąt...

10.05.202410.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0650 s