Filtruj

Praca Promocji - Nidzica

16-18 z 18 ofert pracy

PRACA ZDALNA | umowa | darmowe szkolenie | zarobki 4500 - 9500

REKRUT_PRACAREKRUT_PRACA
Mława

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, szukamy kandydatów do prostej pracy zdalnej w zakresie: Zarządzania projektem oraz promocji w social media Co oferujemy? Praca w pełni zdalna, bez wychodzenia z domu, 100% w internecie Umowa, rozliczenie z Urzędem Skarbowym Wynagrodzenie (4500 ...

08.09.202408.09.2024
od 4500 zł

Praca ubezpieczenia

EWAEWA
Działdowo

Obowiązki: Sprzedaż i promocja produktów firmy Obsługa i budowanie relacji z klientami Rozwój bazy klientów Utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek Analiza potrzeb klientów i doradztwo Zawieranie umów z klientami Wymagania: Minimum średnie ...

21.08.202421.08.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Doradca Klienta- umowa zlecenie

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Działdowo

Dla Lidera branży RTV/AGD/ITPoszukujemy Doradcy Klienta.Dołącz do nas i zostań Expertem !Zakres obowiązków- sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy- zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji- dbanie o najwyższą jakość obsługiWymagania- Spróbuj! N...

20.08.202420.08.2024