Filtruj

Praca Protetyk - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

PROTETYK SŁUCHU

ACS AUDIKA SP. Z O.O.ACS AUDIKA SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ APARATÓW SŁUCHOWYCH (PO PRZESZKOLENIU) GODZINY PRACY: 08.00-16.00, 10.00-18.00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻOWE umiejętność - OBSŁUGA KLIENTA DOŚWIADCZEN...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca ds. sprzedaży (branża protetyki słuchu)/ praca pon.- pt.

Szczecin

Jesteśmy specjalistami w zakresie profilaktyki i zdrowia słuchu. Zapewniamy naszym pacjentom pełną diagnostykę audiologiczną, w tym bezpłatne badania słuchu dostępne od ręki w każdym gabinecie. Współpracujemy z wysokiej klasy protetykami słuchu oraz lekarzami wielu specjalizacji. Prowadzimy sprzedaż...

07.03.202407.03.2024

Protetyk Słuchu

AUDIOFON SP. Z O.O. SP. K.AUDIOFON SP. Z O.O. SP. K.
Police

Protetyk Słuchu Twój zakres obowiązków kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów związana z protezowaniem słuchu sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Pacjentem zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu – liczymy na Twoją pom...

24.03.202424.03.2024