Filtruj

Praca Prowadzacy - Sawice-Wieś

256-258 z 258 ofert pracy

Diagnosta samochodowy na OSKP

GABRIELAGABRIELA
Gręzów

Firma TIRMET Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer IVECO w Gręzowie poszukuje pracownika na stanowisko DIAGNOSTA SAMOCHODOWY . Dzięki pracy z nami otrzymasz: stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny Wy...

31.10.202331.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Prowadzenie warsztatów ze zwierzętami

MICHAŁMICHAŁ
Sokołów Podlaski

Opis stanowiska: Poszukujemy entuzjastycznej i odpowiedzialnej osoby do prowadzenia warsztatów edukacyjnych ze zwierzętami w szkołach i przedszkolach. Nasza firma specjalizuje się w edukacji przyrodniczej, a celem naszych warsztatów jest rozwijanie wśród dzieci pasji do przyrody oraz nauki o zwierz...

20.10.202320.10.2023
od 45 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Księgowa do Biura Rachunkowego

ANNAANNA
Siedlce

Praca w Biurze Rachunkowym w Siedlcach na pełny etat w godz. 8-16. Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 1 rok (mile widziane osoby pracujące już dłużej w Biurze Rachunkowym) doświadczenie w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodó...

12.10.202312.10.2023