Filtruj

Praca Prowadzenie Profilu - Tarnowo Podgórne

136-138 z 138 ofert pracy

Praktyki w dziale rekrutacji

SIMA CONSULTING SP. Z O.O.SIMA CONSULTING SP. Z O.O.
Poznań

Kim jesteśmy? Sima Consulting to zespół specjalistów z doświadczeniem w branży HR. Naszą misją jest wyszukanie najlepszych na rynku kandydatów, którzy zgodni są z potrzebami naszych klientów, od pracowników produkcji po kadrę menadżerską. Prowadzimy również usługi związane z doradztwem personalnym, ...

04.08.202304.08.2023

Zastępca Kierownika Działu Technicznego Selgros

TRANSGOURMET POLSKA SP. Z O.O.TRANSGOURMET POLSKA SP. Z O.O.
Poznań

Selgros to ogólnopolska sieć handlu hurtowego. Nasze hale sprzedaży oferują pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w Polsce w 20 oddziałach, zatrudniając około 4.000 pracowników. Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wspomaganie działań kierownika działu, nadzór ...

18.07.202318.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Poznań

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0628 s