Filtruj

Praca Prywatne Opieka Polski - Jełowa

391-392 z 392 ofert pracy

Inżynier / Majster Budowy - Opolskie - Praca

ILLUSTRO DORADZTWO S.C.ILLUSTRO DORADZTWO S.C.
Opole

Dla naszego Klienta, firmy będącej generalnym wykonawcą - jednej z najszybciej rozwijających się w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, ciesząca się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier/ Ma...

05.09.202305.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter sieci trakcyjnej

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Opole

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...

16.08.202416.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1556 s