Filtruj

Praca Prywatnie - Pajęczno

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta

nowa oferta
ADREAMSADREAMS
Pajęczno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMA...

16.04.202416.04.2024

Pracownik produkcji Kleszczów

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Kleszczów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: proste prace produkcyjne, kontrola jakości gotowych produktów, prace manualne, obsługa maszyn WYMAGANIA: gotowości podjęcia pracy od zaraz, dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej OFERUJEMY: umowę o pracę tymczasową (płatny ur...

Płatny Program Stażowy w Brembo

nowa oferta
BREMBO POLANDBREMBO POLAND
Kłobuck

Płatny Program Stażowy w Brembo Miejsce pracy: Częstochowa Mamy dla Ciebie umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Program stażowy kierujemy do ambitnych osób, które chcą rozwijać z nami swoją karierę, realizując wspólnie naszą misję – Brembo dostawcą rozwiązań . Proponujemy Ci również prywatną ...