Filtruj

Praca Prywatny - Tarnobrzeg

16-17 z 17 ofert pracy

Serwisant- elektryk

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Stalowa Wola

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

29.04.202429.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Koordynator ds. sprzedaży - Rzeszów

KLIENT ROCKETJOBS.PLKLIENT ROCKETJOBS.PL

Koordynator ds. sprzedaży Twój zakres obowiązków: Budowa, rozwój i serwis portfela klientów. Podział czasu pracy: 60% Spotkania z klientami 20% Szkolenia rozwojowe 20% Tworzenie ofert Twój zakres obowiązków aktywne pozyskiwanie klientów, odbywanie kilku spotkań dziennie, opieka posprzedażowa, budowa...

28.04.202428.04.2024
od 7000 zł