Filtruj

Praca Przedszkole - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Szukam niani dla 2 latki na rok do Australii

OSOBA PRYWATNAOSOBA PRYWATNA
Gorlice

Osoba musi przedlozyc referencje I policyjne zaswiadczenie o niekaralnosci Posiadac prawo jazdy Doswiadczenie w opiece mad 2 latkami Osoba musi byc sprawna fizycznie- noszenie malej po schodach/ wsadzanie z / do auta, nie bac sie psa oraz byc pelna energii.- zabawa z mala przez caly dzien w dni woln...

22.02.202422.02.2024

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA (O)

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W SZERZYNACHPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W SZERZYNACH
Szerzyny

Zakres obowiązków: praca z dzieckiem w przedszkolu (3 lata) Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Kurs z zakresu oligofrenopedagogiki umiejętność - ku...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

MARIUSZ ANTOSZMARIUSZ ANTOSZ
Szerzyny

Zatrudnię nauczycieli wychowania przedszkolnego do przedszkola w Ołpinach gmina Szerzyny....

10.04.202410.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0178 s