Filtruj

Praca Przemyslowy - Głogów Małopolski

211-213 z 213 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Rzeszów

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023

Pracownik administracyjno-biurowy

JACEKJACEK
Rzeszów

Multiconsult Polska to firma świadcząca usługi projektowe, nadzorowe oraz doradcze w zakresie projektów technicznych i ochrony środowiska, działająca w następujących branżach: transport i infrastruktura, budownictwo oraz przemysł, w tym sektor ropy naftowej i gazu. Aktualnie poszukujemy osoby do pr...

20.06.202320.06.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. D (linie międzynarodowe)

KONRADKONRAD
Rzeszów

Firma INTER Sp. z o. o. poszukuje kierowców autokarów do obsługi CAŁOROCZNYCH linii krajowych i międzynarodowych. Przewozy wykonywane są na zlecenie FLIXBUS POLSKA Sp. z o. o. Miasta wyjazdowe: Kraków Rzeszów Przemyśl Katowice Wrocław Jest możliwość również wyjazdów delegacyjnych w systemie...

18.06.202318.06.2023
od 12000 zł