Filtruj

Praca Przez Pakowanie - Nysa

61-63 z 63 ofert pracy

Pracownik Produkcji

Grodków

Zadania: Pakowanie wyrobów Kontrolowanie procesu produkcyjnego Obsługa maszyn Wymagania: Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia Gotowość do pracy zmianowej Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie + premie Umowę o pracę na pełny etat Stołówkę pracowniczą na terenie fir...

29.09.202329.09.2023

Pracownik do przygotowywania zamówień dla klientów

MONIKA ŚWIERCZEKMONIKA ŚWIERCZEK
Grodków

Poszukujemy osoby dołączającej do naszego zespołu na stanowisku pracownika do przygotowywania zamówień dla klientów. Twoje główne zadanie będzie polegać na kompletowaniu i pakowaniu zamówień zgodnie z wytycznymi . Wymagania: Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Umiejętność pr...

18.08.202318.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnimy pracowników - Panie / dwa etaty

JAREK - TEL. 510078894JAREK - TEL. 510078894
Jasienica Dolna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: samodzielna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów prowadzenie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów prowadzenie dokument...

20.07.202320.07.2023