Filtruj

Praca Przy Produkcji - Brąszewice

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik administracji

PATRYKPATRYK
Sieradz

HSS Work (nr certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług rekrutacji oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie całej Polski. Aktualnie dla naszego klienta...

20.05.202420.05.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji automatycznej

HSS WORK SP. Z O.O.HSS WORK SP. Z O.O.
Sieradz

Pracownik produkcji automatycznej Twój zakres obowiązków obsługa automatycznej linii produkcyjnej nadzór nad procesem produkcyjnym kontrola jakości produktu drobne pracach przy przezbrojeniu maszyn praca z wózkiem paletowym Wymagania pracodawcy zdolności manualne podstawowa obsługi komputera dyspozy...

19.05.202419.05.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

RUREX MAZURKIEWICZ SP KOMANDYTOWARUREX MAZURKIEWICZ SP KOMANDYTOWA
Grabów Nad Prosną

Zakres obowiązków: Praca na tartaku, obsługa maszyn tartacznych, produkcja palet. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Obsługa traku, maszyn tartacznych, praca na tartaku. Mile widziana obsługa wózka widłowego. Wynagrodzenie do uzgodnienia....

18.05.202418.05.2024