Filtruj

Praca Przy Produkcji - Skarżysko-Kamienna

151-153 z 153 ofert pracy

Operator obrabiarek CNC - Frezer - Tokarz

ŁUKASZ MITAKŁUKASZ MITAK
Sokolniki Suche

Twój zakres obowiązków: Samodzielne programowanie, ustawianie i realizowanie produkcji na 1 lub 2 obrabiarkach, Obsługa sterowań frezarka MITSUBISHI i i tokarka sterowanie SIEMENS, Obsługa obrabiarek, Produkcja jednostkowa od 1 do 50 sztuk, Nasze wymagania: Bardzo dobra znajomość rysunku techn...

31.07.202331.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Linii Produkcyjnej

PELLETPELLET
Marcule

Poszukujemy pracowników do pracy w Fabryce Pelletu na stanowiska Pracownik Produkcyjny Firma zajmuje się produkcją Pelletu i mieści się niedaleko terenu Zakładów Górniczo Metalowych Zębiec - Marcule Przyjdź, zobacz, porozmawiaj i ustal warunki finansowe. Wymagania: • zdolności manualne • dyspoz...

07.07.202307.07.2023
od 4000 zł

Praca Stolarz w drewnie Doświadczenie, Przyuczenie

ZENONZENON
Borkowice

Witam, Zatrudnię Stolarza w drewnie (produkcja altan, wiat, tarasów, ipt.) doświadczenie mile widziane przy obsłudze (strugarki czterostronnej, szlifierki szerokotaśmowej, pile formatowej, grubościówce, wyrówniarce, prasie pneumatycznej) lub na przyuczenie jako pomocnik, najważniejsza chęć do pracy...

23.06.202323.06.2023
od 20 zł