Filtruj

Praca Przy Produkcji - Tarnów

61-63 z 63 ofert pracy

CUKIERNIK/POMOC CUKIERNIKA (O)

PIEKARNIA ANNA SKRABACZPIEKARNIA ANNA SKRABACZ
Łęg Tarnowski

Zakres obowiązków: - praca przy produkcji drożdżówek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Cukiernik* uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umiejętność - dokładność, sumiennośc, zaangażowanie, dyspozycyjność umiejętność - chęć do pracy Wym...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-FAKTURZYSTA

GMINNA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA W CZARNEJ K/ŁAŃCUTAGMINNA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-PRODUKCYJNA W CZARNEJ K/ŁAŃCUTA
Czarna

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie surowców do produkcji, wprowadzanie faktur, opracowywanie miesięcznych raportów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Praca na dwie zmiany w godzinach od 06.00-14.00 oraz od 09.00-17.00. Wymagana d...

09.05.202409.05.2024

Technolog żywności

DAMIAN WIŚNIOWSKIDAMIAN WIŚNIOWSKI
Radgoszcz

Firma Tarsmak jest jednym z liczących się producentów sosów, majonezów, ketchupów i musztard w Polsce od ponad 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy na stanowisko technologa żywności. Zakres obowiązków: Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi oraz standaryzacja procedur R...

08.05.202408.05.2024